VIVAX HOME CHO-60BI100T B аспираторID EK000543708
VIVAX HOME CHO-60BI100T B аспираторID: EK000543708
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
100 ДЕНА ТЕСТ! Купете одбрани модели VIVAX вградни уреди и остварете право на пробен период од 100 дена. Промоцијата трае до 31.05.2026г. или додека има на залиха! Погледнете ја целата понуда овде!
- Цена
- 5.590 ден
100 ДЕНА ТЕСТ!
Тип Аспиратор под елемент Број на брзини 3 ...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 06.04.2026
Гаранција: 3+2 god
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што еКупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје. Погледни повеќе овде.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800 ден.
| Тип | Аспиратор под елемент |
| Број на брзини | 3 |
| Ниво на бука [dB] | 70 |
| Енергетска класа | D |
| Тип на копчиња | Обични |
| Мотор (W) | 100 |
| Ширина (cm) | 52.5 |
| Висина (cm) | 20.3 |
| Дебелина (cm) | 27.5 |
| Боја | Црна |
| Тип на производ | Аспиратор |
| Бренд | Vivax |
| Гаранција | 3+2 god |
| Тип на аспиратор | Интегрирана |
| Енергетска класа | D |
| Потрошувачка на ел. енергија | 54 kWh/annum |
| Бучавост (dB) | 70 dB |
| Класа на употребливост на динамика на течност | E |
| Ниво на ефикасност на филтрирање на масти | D |
| Ниво на ефикасност на осветлување | А |
| Број на брзини | 3 |
| Дијаметар на одвод на воздух | 12 cm |
| Проток на воздух при максимлна (регуларна) брзина | 281 m3/h |
| Проток на воздух при минимална брзина | 205 m3/h |
| Екран | Не |
| Функција на време | Не |
| Премаз против отисок од прст | Не |
| Сигуносно исклучување | Не |
| Wifi поврзување | Не |
| Висина | 20.3 cm |
| Ширина | 52.5 cm |
| Длабочина | 27.5 cm |
| Нето тежина | 3.5 kg |
| Бруто тежина | 4.3 kg |